Teslimat ve İade Şartları

1- İadenizi 14 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

2- Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

3- Ürün/ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olması gerekmektedir.

4- Ayakkabılar kesinlikle dışarıda giyilmemiş olmalı, herhangi bir kir izi veya yıpranma olmamalıdır.

5- Hijyen politikamız nedeniyle iç çamaşırı, mayo/bikini ve küpe vb. gibi aksesuarlar kesinlikle iade alınmamaktadır.
Satış Politikası Sözleşmesi

 Siparişimi nasıl iade edebilirim?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü faturası, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte PTT Kargo ile göndermenizi rica ederiz.

(Kutusuz ve faturasız gönderilen İade-Değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.)

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden PTT Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

İade ile ilgili her türlü sorunuzu sitemizin iletisim adresine yazabilirsiniz.

Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup kargo bedeli iade edilmemektedir.

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünü faturası ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü orijinal kutusu ile paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, PTT Kargo ile ödemeli olarak İletişim Bilgisinde yer alan  adrese gönderebilirsiniz. (Faturasız ve orijinal barkodlu kutusu olmadan gönderilen değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.) Değişim ürününü farklı bir kargo firması ile gönderdiğiniz taktirde kargo ücretinin sizin tarafınızdan ödenmiş olması gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz kargo teslim alınmayacaktır.

 Değişim yapabilir miyim?

Değişim işleminiz tamamlanıp ürün tekrar size gönderildiğinde kargo bedeli anlaşmalı fiyatlarımızdan sizin tarafınızdan ödenecektir. Gönderdiğiniz ürün maarketim.com’ a ulaştığında ilgili departmanımız tarafından aranarak sizin teyidiniz alındıktan sonra istediğiniz ürün 3 iş gününde kargoya teslim edilir.

 İademi hangi adrese göndereceğim?
RMK e-ticaret ERENLER MAH BASAK CAD 63/24 KARATAY/KONYA adresine gönderebilirsiniz.

 

İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

 

Sadece göndermiş olduğunuz ürünün bedeli kadar iade işlemi yapılmaktadır. Kampanya dönemlerinden yapılan alışverişlerde ürün fiyatları ve kampanya koşulları kontrol edilerek iade ürün tutarınız hesaplanacaktır.

 İade durumunda ödememi ne zaman geri alabilirim?

İadeniz ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde ürün maarketim.com’ a ulaştıktan sonra yapılacaktır. Örneğin, ödemenizi Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile yaptığınız takdirde iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir. Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür maarketim.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlikte, iade ürün maarketim.com’ a ulaştıktan sonra yaklaşık 7 ile 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise iade ürün maarketim.com’ a ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Hangi durumlarda iade talep edemiyorum?

İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:

Kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, çizilme vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

Ürünü faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir.

Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

Hijyen Kuralları Gereği Direk Cilde Temas Eden İç Giyim Ürünlerinde İade ve Değişim Yapılmamaktadır.

 Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

0 332 606 24 84 no’lu numaradan arayarak müşteri hizmetleri ekibimize iletirseniz ürününüz kargoya verilmedi ise siparişinizin iptali yapılacaktır.

Yükleniyor...